אודות

שמי רענן גדרון, בעל תואר שני בחינוך ותואר ראשון בתקשורת חזותית מ'בצלאל'. עוסק ביעוץ לפיתוח ארגוני, הוראה וטיפול בנשימה מודעת, הנחיית קבוצות ואימון אישי. הוסמכתי כמטפל בשיאצו, הילינג אזוטרי, רייקי וטיפול בנשימה מודעת והשלמתי את לימודי כמאסטר בנשימה מעגלית עם קארול למפמן. כמו כן השתלמתי בגשטאלט, פסיכודרמה וייעוץ ב-NLP ואני מביא את כישורי וניסיוני כיוצר רב-תחומי אל תוך עולמות ההנחיה, הטיפול והאימון. אני עוסק באימון משנת 2004, ומפתח כלי תמיכה למאמנים. כיום אני מרצה באוניברסיטת בר-אילן בהכשרת מנחי קבוצות ופיתוח מנהלים ומנחה את הקורס למטפלים בנשימה מודעת במכללת כרכור.

מטפל בנשימה מודעת – 'ריבּרסינג'
אני עוסק בטיפול אלטרנטיבי משנת 1985 ובעל ניסיון של כעשרים וחמש שנה בנשימה מודעת – ריברסינג. במהלך הטיפול, המטופלים נחשפים לתבניות התנהגות ודפוסי חשיבה, שנבנו אצלם בצורה לא מודעת מרגע לידתם ועד חייהם הבוגרים ומחבלים בחייהם. הטיפול מבוסס בעיקרו על שחרור רגשי והתוצאות מגיעות תוך כדי מסע גילוי מרגש. המטופלים מגלים את מה שמעכב אותם בחייהם ובמערכות היחסים שלהם עם הוריהם, עם בני משפחתם ועם העולם שמסביבם. המטופלים מזהים את הפוטנציאל החבוי בהם באמצעות הנשימה, תהליכי כתיבה, פסיכודרמה, דמיון מודרך, גשטלט, דיאלוג קולות פנימיים, ציור, קלפים השלכתיים ותקשור. (למידע נוסף על שיטת הטיפול קרא במדור: 'הטיפול בנשימה מודעת').

פיתוח ארגוני והנחיית קבוצות

אני עוסק בהנחיית קבוצות וייעוץ לפיתוח ארגוני מעל לעשרים וחמש שנה. כמנחה קבוצות אני שואף להעצים את המשתתפים שאני עובד איתם ביצירת מוטיבציה ליצירת חיים של שיתוף פעולה ושגשוג בעל קיימות. זה אומר לתמוך בהם, ללוות אותם בצמיחה האישית והקבוצתית שלהם ולהעצים את גישתם לחיים בכלל ואת תפיסתם את המושגים שיתוף פעולה, צמיחה ושגשוג בפרט. במהלך הנחיית הקבוצות המשתתפים חווים העצמה אישית ושיפור ניכר בבטחון האישי ובדימוי העצמי שלהם.

ריברסינג רטוב בטנק ציפה

 

כיועץ לפיתוח ארגוני אני מתמחה בארגונים קטנים עם שימת דגש על יצירת שיתופי פעולה בין בעלי התפקידים השונים ומיצוי הכישורים והכישרונות של האנשים שמאיישים אותם. אני רואה את התפקיד שלי כמורה דרך במסע לגלות את הפוטנציאל המופלא שגלום בקבוצות וצוותים בארגונים. אני משלב בתהליכם אלה פסיכודרמה, NLP, מוזיקה וקטעי ווידאו, חשיבה יצירתית, כתיבה, עבודה בטבע. וקלפים השלכתיים.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני